Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rok-Stol - stolarstwo

UKP z medalami w Zgorzelcu

W minioną sobotę w Zgorzelcu odbyły się zawody pływackie pod nazwą „Liga Pływacka 2019 O uśmiech dziecka”. W I edycji wzięło udział 22 zawodników Uczniowskiego Klubu Pływackiego „Na Fali”.

© Materiały prasowe

Poziom zawodów był wysoki, a mimo to pływacy z Jawora przywieźli ze Zgorzelca 7 medali.

Miejsca na podium na dystansie 50 m stylem dowolnym zajęli:

  1. miejsce - Wojtowicz Alan
  2. miejsce - Aleksandra Mikołajczak
  3. miejsce - Różyczka Oliwer

Na dystansie 100 m stylem dowolnym:

  1. miejsce - Kodlew Jakub

W stylu grzbietowym miejsca na podium zajęli:

  1. miejsce - Wojtowicz Alan
  2. miejsce - Mikołajczak Aleksandra
  3. miejsce - Kodlew Jakub
     
  4. miejsce zajęli: Pokora Emilia, Dominika Puk, Remigiusz Pokora.

W pierwszej szóstce znaleźli się zawodnicy: Piątek Marcel, Mertins Mateusz, Gromnickaite Gabriela, Szydłak Joanna, Wiśniewska Natalia, Horbacz Franciszek.

Gratulujemy również pozostałym zawodnikom, którzy wypływali swoje życiówki. Pracujemy dalej i życzymy dalszych sukcesów – komentuje Justyna Nowak.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.