Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Udany start Klubu Taekwondo TAIPAN na Intercontinental British Championship

Intercontinental British Championships to największy zagraniczny turniej taekwondo w tym roku. Zawody odbyły się 5 listopada w Birmingham i nie zabrakło na nich przedstawicieli Klubu Taekwondo TAIPAN.

Fot. Materiał prasowy © materiał prasowy

W zawodach brało udział ogrom osób, bo aż 1600 zawodników, na 30 matach. 

Reprezentanci Klubu Taekwondo TAIPAN dzięki systematycznym treningom, poświęceniu i zaangażowaniu mogą pochwalić się ogromnymi sukcesami podczas turnieju :

Dariusz Marciniak zdobył indywidualnie srebrny medal, a w walkach drużynowych (TAG) złoto. Sukces ten osiągnął pokonując 21 rywali w swojej kategorii. Natomiast Julia Furtyk wywalczyła 2 srebrne medale. 

W trakcie pobytu zawodnicy zasłużyli na chwilę oddechu i poddali się atrakcjom, jakie zapewnia Anglia, m.in. można było zwiedzić Stratford-upon-Avon (miejsce urodzenia Williama Szekspira), Uniwersytet Oksfordzki czy Stonehenge (jedna z najsłynniejszych europejskich budowli megalitycznych). Wyjazd zaowocował wieloma doświadczeniami. 

Ogromne podziękowania dla trenera Jarosława Włochala, pod okiem którego Julia i Dariusz rozwijają swoje umiejętności, systematycznie pracują nad tym, aby być coraz lepszym i aby osiągać takie sukcesy, jak ten. To dzięki jego codziennej pracy takie mamy efekty.

- Już wiadomo, jak wielkie sukcesy można osiągać z Klubem Taekwondo TAIPAN, dlatego zapraszamy wszystkich na treningi, już od 4 roku życia, górnej granicy wieku nie ma. To nie tylko sport, ale także zabawa w świetnej atmosferze - mówi Rajmund Felusiak V DAN, który od początku jest związany z klubem.

Informacje dotyczące miejsc i dni treningów pod nr tel. 724 144 724. Zapraszamy również na stronę www.taipan.pl 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.