Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Uczniowie PCKZIU z wizytą u przedszkolaków

Grupa uczniów z klasy 1E (technikum ekonomiczne) z Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworze udała się do publicznego przedszkola nr 4 w Jaworze.

© Materiały prasowe

Pod opieką pani Małgorzaty Majewskiej oraz pani Natalii Dzikowicz, nauczycielek języka angielskiego, uczniowie przygotowali dla przedszkolaków gry i zabawy związane ze Świętami Bożego Narodzenia w języku angielskim. Nie zabrakło wspólnych tańców i świątecznych konkursów. Zajęcia w języku obcym dla grupy przedszkolnej odbyły się w ramach projektu „Let's learn, sing and dance together...”.

Wspólne zabawy z językiem angielskim dały uczniom ze szkoły średniej jak i przedszkolakom możliwość rozwijania uzdolnień językowych. Celem głównym zajęć było rozbudzenie i rozwijanie zainteresowań językiem angielskim.

Organizatorki tego przedsięwzięcia są przekonane, że zajęcia w ramach projektu „Let's learn, sing and dance together...” w dużym stopniu wpływają na większe zainteresowanie nie tylko językiem angielskim, ale też tradycjami Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii. Szczególne podziękowania dla nauczycielek z publicznego przedszkola nr 4 w Jaworze za zaangażowanie w projekt. Kolejne zajęcia w ramach projektu już w nowym roku.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.