Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rok-Stol - stolarstwo

Uczniowie I LO na Uniwersytecie Wrocławskim

20 listopada 2018 r. grupa klas drugich z rozszerzonym programem języka angielskiego wybrała się do Wrocławia, aby uczestniczyć w wykładzie w Instytucie Filologii Angielskiej.

© jawor24h.pl

Zajęcia prowadzone były przez panią prof. Cynthię McDermott z Unwersytetu Antioch w Los Angeles, która gości w Polsce w charakterze Fulbright Specialist (specjalista Fundacji Fulbrighta) w zakresie pedagogiki, strategii uczenia się, literatury dziecięcej oraz kultury amerykańskiej.

Wykład pt. "Children's Rights, Janusz Korczak and the United Nations Convention on the Righst of the Child" poświęcony był tematyce praw dziecka oraz polskiemu wybitnemu pedagogowi Januszowi Korczakowi. Profesor McDermott w bardzo interesujący i wzbudzający refleksję sposób przedstawiła kwestię praw dziecka i ich naruszeń, z którymi spotkała się pracując w Bośni i Hercegowinie. Wszyscy uczestnicy wykładu brali w nim czynny udział, zabierając głos w dyskusji.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.