Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rok-Stol - stolarstwo

Uczniowie I LO na konferencji w Gross Rosen

7 listopada 2018 r. uczniowie klas 1b i 3b wraz z opiekunami: Dariuszem Drzałem i Joanną Okapiec udali się do Gross Rosen – istniejącego w latach 1940-1945 nieopodal wsi Rogoźnica niemieckiego nazistowskiego obozu koncentracyjnego.

© materiał prasowy

Uczestniczyli tam w konferencji naukowej, w czasie której mogli wysłuchać wykładów pt. „Uczestnicy walk o niepodległość – powstańcy śląscy i działacze plebiscytowi w obozach koncentracyjnych” oraz „Więźniowie Pawiaka w walce o niepodległość”. Spotkanie zakończyło się programem artystyczno-muzycznym zaprezentowanym przez uczniów Zespołu Szkół w Jaroszewie.

Po wizycie w muzeum zapalono znicz przed pomnikiem poświęconym pamięci ofiar zbrodni nazistowskich oraz obejrzano kilka interesujących wystaw.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.