Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Uczennica I LO na Olimpiadzie Języka Rosyjskiego

W sobotę 3 marca w Instytucie Filologii Słowiańskiej UWr odbyły się eliminacje okręgowe XLIX Olimpiady Języka Rosyjskiego, do których zakwalifikowała się uczennica I Liceum Ogólnokształcącego im. Księcia Bolka I w Jaworze Natalia Bondar.

© I Liceum Ogólnokształcące w Jaworze

Eliminacje składały się z dwóch części: sprawdzianu pisemnego, który ma formę testu przygotowanego przez Komitet Główny Olimpiady - jego celem jest ocena kompetencji komunikacyjnej oraz sprawdzianu ustnego, który obejmuje wypowiedź na jeden z tematów podanych wcześniej do wiadomości uczestnikom.

Natalia wylosowała temat: „Охрана окружающей среды - мода или необходимость”. Uczestnicy eliminacji okręgowych, którzy otrzymali łącznie ponad 70 punktów uzyskali wyróżnienie. Natalia zdobyła 77 punktów i jest kandydatką do etapu ogólnopolskiego. Gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy!

Uczennicę do olimpiady przygotowała p. Dorota Paluchowska. 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.