Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

U-13: Młodziki Kuźni trenują. Klub zaprasza na treningi

Młodziki Kuźni Jawor szlifują formę na rundę jesienną i grę w II Lidze Dolnośląskiej. W okolicy, poza Akademią Miedzi Legnica, żaden inny klub nie może się pochwalić drużyną w tej kategorii wiekowej na szczeblu wojewódzkim.

© MRKS Kuźnia

Dzięki pewnie wywalczonemu wiosną awansowi, niebiesko-żółto-czarni będą mierzyć się z drużynami m.in. z takich miast jak Świdnica, Lubin czy Jelenia Góra. Jest to tym bardziej pozytywne, że w okręgu legnickim zniesiono podział na I i II ligę okręgową, przez co poziom rywalizacji dla lepszych zespołów obniżył się i moglibyśmy być świadkami nawet dwucyfrowych wyników.

Teraz zamiast mierzyć się np. z JTS-em Jawor czy z innymi zespołami z powiatu złotoryjskiego, które w rundzie wiosennej grały w II Lidze Okręgowej (zaś Kuźnia w I Lidze), podopieczni trenera Marcina Dudka będą podróżować na zawody po Dolnym Śląsku. 

Najbliższe treningi młodzików MRKS-u odbędą się po świątecznej środzie, czyli w czwartek i piątek. Początek obu o godzinie 10:00 na Stadionie Miejskim w Jaworze przy ulicy Parkowej 8. Wszystkich chętnych, którzy chcieliby spróbować swoich sił na poziomie II Ligi Dolnośląskiej Młodzików, klub zaprasza serdecznie na treningi! Zajęcia są niezobowiązujące i każdy dostanie swoją szansę.

Reklama

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.