Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

Turniej z okazji 70-lecia LKS „Rataj” Paszowice

W sobotę, 19 sierpnia na boisku sportowym w Paszowicach odbył się turniej z okazji 70-lecia LKS „Rataj” Paszowice.

Fot. jawor24h.pl © Anna Cybulska

Głównym punktem imprezy był turniej Skrzatów, Żaków i Orlików. W kategorii Skrzat wystąpili Rataj Paszowice, JTS Jawor, AMP Budziszów Wielki. Z powodu jeszcze trwających wakacji udział odwołały Wilkowianka Wilków i Lotnik Jeżów Sudecki.

Mecze odbywały się na zasadzie mecz i rewanż po 12 minut. Pierwsze miejsce w kategorii Skrzat zajęła drużyna JTS Jawor, drugie AMP Budziszów Wielki, a trzeci zespół Rataja Paszowice.

Najlepszym bramkarzem okazał się debiutujący Sebastian Kulczycki z Rataja Paszowice, strzelcem Szymon Kowalczyk z AMP Budziszów Wielki, a najlepszym zawodnikiem Kamil Rydwański z JTS Jawor.

W kategorii Żak wystąpili Rataj Paszowice, JTS Jawor, AMP Budziszów Wielki, Nysa Kłaczyna i Grom Gromadzyń-Wielowieś. Pierwsze miejsce wygrywając wszystkie spotkania zajął JTS Jawor, drugie Nysa Kłaczyna, trzecie AMP Budziszów, czwarte Grom i ostatnie zdekompletowany zespół Rataja. Najlepszym bramkarzem tej kategorii został Damian Marcinów z Gromu, strzelcem Paweł Kwiatkowski z JTS, a najlepszym zawodnikiem okazał się Marcel Szot, reprezentujący barwy Nysy Kłaczyna.

W najstarszej kategorii występującej podczas turnieju - Orlik, uczestniczyły zespoły Rataj, JTS Jawor, Rodło Granowice i Wilkowianka Wilków. Była to najbardziej wyrównana i zacięta grupa, w której puchar za pierwsze miejsce zgarnęła Wilkowianka Wilków, a kolejne miejsce zajmowały JTS, Rodło, Rataj. Statuetka za najlepszego bramkarza powędrowała do Jakuba Belicy z JTS Jawor, najlepszym strzelcem został Aleks Kołek z Rodła Granowice, a MVP tej kategorii został Fabian Paul - Wilkowianka Wilków. 

- Trzeba przyznać, że nasi chłopcy jak na gospodarzy przystało byli bardzo gościnni, oddając wyższe lokaty. Wszyscy nasi adepci zasługują na duży szacunek, gdyż grali bez zmian i kilku kolegów, którzy przebywają na wakacjach - mówił trener gospodarzy.

Dla każdej zwycięskiej drużyny był przewidziany puchar oraz nagrody indywidualne finansowane przez Urząd Marszałkowski we Wrocławiu. Każdy uczestnik turnieju również dostał pamiątkowy medal ufundowany przez Gminę Paszowice. 

Galeria zdjęć TUTAJ.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Kibic
Kibic22 sierpnia 2017 o 12:46
BRAWO JTS!!!
Lubię to! 3

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.