Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Trwają zapisy do III edycji Ligi Oldboyów w Marcinowicach

Zapisy do III edycji Ligi Oldboyów, która rozgrywana będzie na hali sportowej w Marcinowicach, potrwają do 18 listopada.

Oldboy JTS Jawor © materiał prasowy

W zawodach mogą wystartować drużyny złożone z zawodników, którzy ukończyli 35 lat (rocz.1983 i starsi). Dodatkowo w każdym zespole może być tylko jeden zawodnik młodszy, który ma skończone 30 lat.

Rozpoczęcie zawodów przewidziane jest na koniec listopada lub początek grudnia.

Forma rozgrywek będzie uzależniona od ilości zgłoszonych zespołów. Jeżeli będzie 5 drużyn to będą rozgrywane turnieje co dwa tygodnie, trybem każdy z każdym po 15 minut. Natomiast, gdy będzie 6 drużyn lub więcej, to rozegrana zostanie standardowa liga, każdy mecz 2x20minut.

Do zawodów zgłosiły się drużyny:
Oldboy JTS Jawor – (drużyna złożona z trenerów i rodziców zawodników JTS Jawor)
Oldboy Jawor
Oldboy Snowidza 
Oldboy Męcinka – zwycięzca ostatniej edycji Ligi Oldboyów 
Oldboy Niedaszów 

Zgłaszać drużyny można do 18.11.2018 r. pod numerami telefonów 600448565 i 724336810.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

gracz
gracz13 listopada 2018 o 14:46
Wiadomo kiedy ruszą zapisy do Jaworskiej Ligi Halowej?
0 Lubię to: 0
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.