Logo Jawor24h.pl
Reklama
Bank Spółdzielczy w Jaworze
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne z montażem

Trójkołowe rowery dla niepełnosprawnych

26 kwietnia w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie oficjalnie przekazano specjalne trójkołowe rowery stworzone z myślą o niepełnosprawnych.

© Materiał prasowy / Starostwo Powiatowe w Jaworze

Aktualnie przekazano 7 rowerów trójkołowych za kwotę ok. 17 tys. zł, a niedługo fundacja wyposaży wypożyczalnie w kolejne.

Fundacja Eco Textil, która przekazała rowery tworzy sieć bezpłatnych wypożyczalni rowerów rehabilitacyjnych. Rowery te są rozwiązaniem dla osób wymagających jedynie czasowej rehabilitacji, a także chcących sprawdzić, czy trójkołowy rower będzie odpowiedni dla nich. Ponadto takie wypożyczalnie pozwalają korzystać niepełnosprawnym ze sprzętu poza miejscem zamieszkania, na przykład w trakcie wakacji.

Serdecznie zachęcamy wszystkich mieszkańców do wspierania, gdyż wystarczy jedynie wrzucać niepotrzebne tekstylia do pojemników z logo Eco Textil, które po poddaniu recyklingowi pozwolą fundacji na tworzenie nowych wypożyczalni.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.