Logo Jawor24h.pl
Reklama
Piotrowice-Osiedle - osiedle domów w zabudowie bliźniaczej
Mercedes-Benz Manufacturing Poland
Krzysztof Mróz - Senator RP

Trenują zespoły U13 i U15 Kuźni. Każdy może spróbować swoich sił...

Drużyny U13 i U15 jaworskiej Kuźni przygotowują się do kolejnych rozgrywek. Wszystkich chętnych, którzy chcieliby spróbować sił w zespołach MRKS-u, klub zaprasza na treningi.

© Paweł Sasiela

Młodziki Kuźni Jawor przygotowania do sezonu 2018/2019 rozpoczęły wraz z początkiem sierpnia. Podopieczni trenera Marcina Dudka po półrocznej przerwie powrócili do II Ligi Dolnośląskiej. Na inaugurację rozgrywek, zaplanowaną na 25 sierpnia, Kuźnia zmierzy się na wyjeździe z Łużycami Lubań.

Wszystkich chętny, którzy chcieliby spróbować swoich sił na poziomie II Ligi Dolnośląskiej Młodzików, klub zaprasza na treningi! Zajęcia są niezobowiązujące i każdy dostanie swoją szansę. Najbliższy trening odbędzie się się w środę 8 sierpnia o godzinie 9:00 na Stadionie Miejskim w Jaworze przy ulicy Parkowej 8. 

Z kolei występujący w Lidze Okręgowej trampkarze Kuźni w pierwszej kolejce zagrają z Górnikiem Złotoryja. Najbliższe zajęcia będą miały miejsce w środę 8 sierpnia o godzinie 9:30 na Stadionie Miejskim w Jaworze przy ulicy Parkowej 8. Zainteresowani występami w niebiesko-żółto-czarnych barwach mogą wziąć w nich udział.

Reklama

Komentarze (3)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Obiektywny
Obiektywny16 sierpnia 2018 o 16:17
Kuźnia szczyci się zrobieniem awansu do ligi dolnośląskiej zapominając o tym, że to zawodnicy wypożyczeni z JTS-u Jawor zrobili ten awans. W bieżącym sezonie 2018/2019 nie mają zawodników do grania i robią celową propagandę!
3 Lubię to: 3
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
Kibic_Obserwator
Kibic_Obserwator8 sierpnia 2018 o 12:05
Celowa propaganda ze strony klubu!!!
5 Lubię to: 5
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
kibic Kuźni
kibic KuźniKibic_Obserwator10 sierpnia 2018 o 16:00
Oj chyba w JTS-ie kogo boli, że ktoś lepiej w mieście szkoli młodzież... ale zamiast wziąć się za robotę, to się hejtuje. Była, będzie, jest - Kuźnia MRKS! :)
0 Lubię to: 0
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Prawdopodobnie najlepsze koło Jawora 110m2 do zamieszkania - Osiedle Kamionka
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.