Logo Jawor24h.pl
Reklama
Alior Bank Jawor
Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne z montażem
Biedronka rekrutuje pracowników do nowego sklepu w Jaworze przy ul. Słowackiego

Trening systemu wczesnego ostrzegania w Gminie Mściwojów

W dniu 1 sierpnia br. o godz. 17:00 na terenie gminy Mściwojów zostanie przeprowadzony trening systemu wczesnego ostrzegania z włączeniem akustycznych systemów alarmowania.

© Gmina Mściwojów

Wójt Gminy Mściwojów informuje, że zgodnie z zarządzeniem Wojewody Dolnośląskiego w dniu 1 sierpnia 2019 r. o godz. 17:00 na terenie gminy Mściwojów zostanie przeprowadzony trening systemu wczesnego ostrzegania z włączeniem akustycznych systemów alarmowania.

„Ogłoszenie alarmu” w czasie trwania treningu będzie jednocześnie upamiętniało 75 rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego.

W ramach treningu, o godz. 17.00 zostanie wyemitowany modulowany dźwięk syren w okresie trzech minut - oznaczający „OGŁOSZENIE ALARMU”.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

jarek
jarek30 lipca o 08:22
Informację o treningu wysyła się nie wcześniej jak 24 godziny przed samym treningiem
0 Lubię to: 0
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.