Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Trampkarze Kuźni nie zwalniają tempa!

W ostatnich tygodniach fantastycznie spisują się trampkarze jaworskiej Kuźni.

© Paweł Sasiela

W środę pokonali w zaległym meczu na wyjeździe KS Oława 3:0, a dziś w identycznych rozmiarach rozprawili się przy Parkowej 8 z Górnikiem Wałbrzych. Wynik spotkania otworzył Marcin Tymofiejczyk, a kolejne dwa gole dorzucił Dawid Kuc. Gospodarze mieli od początku do końca pełną kontrolę nad spotkaniem i zwyciężyli w pełni zasłużenie. Jaworzanie mają na koncie już trzynaście punktów i są na piątym miejscu, a niepokonani pozostają od ponad pięciu tygodni.

21 maja (niedziela), godz. 11:00 - Jawor (Stadion Miejski)
II LWT: Kuźnia Jawor - Górnik Wałbrzych 3:0 (2:0)
Bramki: Tymofiejczyk, Kuc x 2
Kuźnia: Adrian Nkwamu - Kacper Lipiński, Marcel Olanin, Kornel Babiarz, Krzysztof Stawiarski, Kacper Jaskierski, Oskar Grzejszczak, Dawid Bonielewicz, Kacper Garbera, Marcel Szałach, Marcin Tymofiejczyk. Na zmiany wchodzili: Kamil Nkwamu, Bartłomiej Pastuła.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.