Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Trampkarze Ku╝ni zwyciŕzcy

Dzi trampkarze Ku╝ni pokonali w 13 kolejce ligi okrŕgowej Stal Chocianˇw 5:4.

Warning: getimagesize(upload/img/files/4f9459f2430294f9459f243061.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/tbla2/domains/tbla2.linuxpl.info/public_html/site/artykul.php on line 255

Losy meczu odwraca│y siŕ jak w kalejdoskopie. Mimo, ┐e podopieczni trenera Daniela Ulanickiego przegrywali w pewnym momencie nawet 1:3, to potrafili odrobiŠ straty z nawi▒zk▒.

Pierwsze minuty meczu by│y katastrofalne dla naszych zawodników. Szybko stracili dwie bramki, po prostych b│ŕdach w obronie. W ok. 25 minucie zawodnik Stali zagrywa│ pi│kŕ rŕk▒ w polu karnym. Jedenastkŕ na trafienie zamieni│ Dominik Jach. Wydawa│o siŕ, ┐e ten gol doda skrzyde│ Ku╝ni, a tymczasem Stal strzela trzeciego gola i kolejny raz po kardynalnych b│ŕdach w obronie. Po chwili Jach ponownie pokonuje goalkeepera Stali, który nie nie da│ sobie rady z niezbyt mocnym uderzeniem. W ko˝cówce pierwszej po│owy, Choptiany zdecydowa│ siŕ na uderzenie z oko│o 22-23 metrów i wyrówna│ stan meczu na 3:3.

Nied│ugo po wznowieniu gry, trampkarze Ku╝ni wychodz▒ na prowadzenie. Bramkarz z Chocianowa zosta│ pokonany z najbli┐szej odleg│oÂci przez Wo╝niakiewicza. Jednak z tego prowadzenia nie cieszyliÂmy siŕ zbyt d│ugo, bo po jednej z kontr, znów by│ remis. O zwyciŕstwie Ku╝ni, przes▒dzi│a sytuacja z 55 minuty. Po rzucie ro┐nym, futbolówkŕ g│ow▒ do bramki skierowa│ Wo╝niakiewicz. Ten stan utrzyma│ siŕ do ko˝ca. Podopieczni Daniela Ulanickiego spokojnie mogli zdobyŠ jeszcze kilka goli, lecz zabrak│o wyko˝czenia, bo pozycja bramkarza w Stali, nie jest najmocniejsz▒ stron▒. 50% uderze˝ w Âwiat│o bramki chocianowian, ko˝czy│o siŕ bramk▒ dla Ku╝ni. A za tydzie˝ trampkarze jad▒ do Polkowic na mecz z KS-em.

22 kwietnia (niedziela), godz. 11:00 - Jawor (Stadion Miejski)
KUČNIA JAWOR - Stal Chocianów 5:4 (3:3)
Bramki: Jach x 2, Wo╝niakiewicz x 2, Choptiny
KUČNIA: Arkadiusz Korybski - Szymon Choptiany, Dawid Ka┐arnowicz, Konrad Po│▒carz, Wiktor Jachyra ( '50 Kacper Zawierucha )- Dawid Duda ( 65' Dawid Pere│ka ), Aleksander Jach (53' Eryk K│▒czyn), Kacper Grabarczyk ( 61' Michal Kurzyd│o ), Kacper Wo╝niakiewicz - Bart│omiej Gwi╝dzia│, Dominik Jach
Sŕdziowa│: Rafa│ Abramowicz