Logo Jawor24h.pl
Bank Spółdzielczy w Jaworze
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Trampkarze KS Mŕcinka ogrywaj▒ JTS

W "ma│ych derbach powiatu", trampkarze Piast Jawor przegrali na Przyrzeczu z KS Mŕcinka 2:5 (0:2).

Pierwsza po│owa nale┐a│a do gospodarzy. Jednak swojej przewagi nie potrafili udokumentowaŠ trafieniem do bramki rywali. Strzelali za to goÂcie z Mŕcinki. Gola na 0:1 zdoby│ Damian G│owiak po doÂrodkowaniu Adama Zapotockiego. Na 0:2 podwy┐szy│ Sebastian Madej.

Po przerwie podopieczni Zbigniewa Wójcika mogli podwy┐szyŠ prowadzenie, ale szanse na zdobycie drugiej bramki zaprzepaÂci│ G│owiak. Niewykorzystane sytuacje siŕ mszcz▒ i to powiedzenie znalaz│o potwierdzenie chwilŕ pó╝niej. Piast po kontrataku zdoby│ gola kontaktowego. Jednak Piast zamiast iŠ za ciosem, straci│a trzeci▒ bramkŕ. Po strzale Daniela Wojdy z rzutu wolnego poÂredniego w d│ugi róg bramki gospodarzy, futbolówka zatrzepota│a w siatce. Kilka minut pó╝niej, Wojda uderzeniem z 20 metrów, drugi raz wpisuje siŕ na listŕ strzelców. Pi▒te trafienie dla KS-u równie┐ by│o autorstwem Wojdy, który wykorzysta│ podanie od Madeja i skompletowa│ klasycznego hattricka. Na 5 minut przed ko˝cem spotkania, gracze Piasta ustalaj▒ rezultat ko˝cowy na 2:5.

21 kwietnia (sobota), godz. 11:00 - Jawor (Przyrzecze)
Piasta Jawor - KS Mŕcinka 2:5 (0:2)
Bramki dla KS-u: G│owiak, Madej, Wojda x 3
KS: Gawro˝ski - Jedziniak, Fitrzyk, Lelas, W│odarczyk - Skibi˝ski, Wojda, Zapotocki, G│owiak - G│owiak, Harfiniec