Logo Jawor24h.pl
Reklama
Bank Spółdzielczy w Jaworze
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne z montażem

Tragedia nad zbiornikiem wodnym w Mściwojowie

W dniu 29 sierpnia, po godz. 20:00 do wody wszedł  58-letni legniczanin, który zasłabł i osunął się pod wodę. Akcja ratunkowa trwała ponad godzinę. Ok. godz. 21:20 lekarz stwierdził zgon.

© OSP Marcinowice

W akcji ratowniczej wzięły udział zastępy ratownicze z JRG Jawor, OSP Mściwojów oraz OSP Marcinowice. Na miejscu zdarzenia pojawił się także Zespół Ratownictwa Medycznego oraz Policja.

Informuję, iż działania PSP i OSP w głównej mierze opierały się na zabezpieczeniu działań, oświetleniu terenu akcji oraz pomocy pogotowiu przy prowadzeniu RKO - powiedział st.kpt. Daniel Malinowski.

Osoba poszkodowana została wyciągnięta z akwenu na brzeg przez osoby postronne przebywające nad zbiornikiem przed przybyciem służb ratowniczych. Do chwili przybycia ZRM osoby postronne udzielały poszkodowanemu pierwszej pomocy wykonując masaż serca. ZRM przejął poszkodowanego i wraz z ratownikami straży pożarnej prowadził RKO - dodał dla portalu jawor24h.pl st.kpt. Daniel Malinowski - Naczelnik Wydziału Operacyjno-Kontrolno-Ropoznawczego z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.