Logo Jawor24h.pl
Reklama
Alior Bank Jawor
Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne z montażem
Biedronka rekrutuje pracowników do nowego sklepu w Jaworze przy ul. Słowackiego

Towarzystwo Przyjaciół Grzegorzowa w Działaj Lokalnie 

Towarzystwo Przyjaciół Grzegorzowa rozpoczyna realizację projektu ze środków pozyskanych z wniosku o dotację w konkursie grantowym pn. Działaj Lokalnie 2019.

© Geopark Kraina Wygasłych Wulkanów

Projekt nosi tytuł „Kraina Wygasłych Wulkanów - to tylko rzut kamieniem od nas…”. W ramach projektu przeprowadzone zostaną następujące działania: zakup stojaka na rowery z tablicą informacyjną (mapa Krainy Wygasłych Wulkanów) przy placu zabaw dla dzieci w Grzegorzowie, wizyta w Zagrodzie Edukacyjnej w Dobkowie dla mieszkańców gminy Mściwojów, warsztaty ceramiczne w Dobkowie dla mieszkańców gminy Mściwojów.

Głównym celem projektu jest upowszechnienie wiedzy na temat regionu KWW wśród mieszkańców gminy Mściwojów i rozbudowa infrastruktury rekreacyjnej w miejscu spotkań w centrum wsi Grzegorzów.

Zapraszamy wszystkich chętnych mieszkańców gminy Mściwojów do udziału w projekcie.

Szczegóły będą dostępne na stronie FB Stowarzyszenia.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.