Logo Jawor24h.pl
Reklama
Alior Bank Jawor
Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne z montażem
Biedronka rekrutuje pracowników do nowego sklepu w Jaworze przy ul. Słowackiego

Termomodernizacja świetlicy w Przybyłowicach pełną parą! 

Kompleksowa termomodernizacja obiektu w Przybyłowicach to pierwszy etap inwestycji, którą obecnie realizuje samorząd Gminy Męcinka.

© Materiał prasowy

Budynek jest obecnie ocieplany i zyska nową elewację. Wymienione zostaną okna i drzwi. Powstaje również nowa instalacja ogrzewania wraz z pompą ciepła. Na realizację zadania Gmina Męcinka pozyskała blisko pół miliona złotych dotacji z RPO WD 2014-2020.

Obecnie przygotowywana jest dokumentacja techniczna w celu wykonania drugiego etapu inwestycji, czyli remontu pomieszczeń świetlicy wraz z dostosowaniem części budynku do pełnienia nowej funkcji, czyli przedszkola.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.