Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Termin złożenia eWnioskuPlus przedłużony

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Biuro Powiatowe w Jaworze informuje, że termin składania wniosków o przyznanie płatności na rok 2019 został wydłużony do końca maja.

© Starostwo Powiatowe w Jaworze

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Biuro Powiatowe w Jaworze zwraca się z uprzejmą prośbą o niezwłoczne składanie „Wniosków o przyznanie płatności na rok 2019”.

Wnioski należy złożyć za pośrednictwem aplikacji eWniosekPlus znajdującej się na stronie www.arimr.gov.pl.

Termin przyjmowania wniosków upływa 31 maja 2019 r.

Biuro Powiatowe w Jaworze ul. Starojaworska 91 jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.