Logo Jawor24h.pl
Reklama
Alior Bank Jawor
Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne z montażem
Biedronka rekrutuje pracowników do nowego sklepu w Jaworze przy ul. Słowackiego

Sztafetowe biegi przełajowe za nami

Na początku października odbyły się Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe. Zawody rozgrywały się w Parku Miejskim, a wzięły w nich udział szkoły podstawowe i średnie z powiatu jaworskiego.

© Materiały prasowe / 1 LO w Jaworze

Uczestnicy przybyli na miejsce wcześnie rano. Pogoda dopisywała. Biegacze zostali podzieleni według kategorii wiekowych; na linię startu zgłosiły się trzy szkoły podstawowe i dwie średnie. Atmosfera była niezwykle ciepła, a młodzi sportowcy zaangażowali się w rywalizację.

W kategorii szkół podstawowych triumfowała Szkoła Podstawowa z Bolkowa. O pozostałe miejsca rywalizowały Szkoła Podstawowa nr 1 z Jawora, Szkoła Podstawowa z Budziszowa Wielkiego oraz Szkoła Podstawowa z Wądroża Wielkiego.

W kolejnej kategorii startowali uczniowie szkół średnich. Do ostatniej chwili czekano na rozstrzygnięcie, w którym wygrane przypadły dwóm szkołom. W kategorii dziewcząt I miejsce zajęło I Liceum Ogólnokształcące w Jaworze, II miejsce PCKZiU, a w kategorii chłopców na pierwszej pozycji uplasowało się PCKZiU, a na drugiej I LO.

Po sportowych zmaganiach najlepsi zostali nagrodzeni pucharami i dyplomami.

Reklama

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.