Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Szkolili z rozwoju przedsiębiorczości

12 lutego na sali widowiskowej w Męcince odbyło się bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców oraz osób chcących założyć działalność gospodarczą.

© Materiały prasowe / Gmina Męcinka

Wzięło w nim udział 37 osób z terenu LGD, tj. gmin: Bolków, Krotoszyce, Legnickie Pole, Męcinka, Mściwojów, Paszowice, Pielgrzymka, Ruja, Świerzawa, Wądroże Wielkie, Zagrodno, Złotoryja wiejska, Miasto Wojcieszów oraz Miasto Złotoryja.

Warsztaty z wypełniania wniosku o przyznanie pomocy i biznesplanu w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich na przedsięwzięcia: 2.1 Tworzenie nowych przedsiębiorstw, 2.2 Rozwój istniejących przedsiębiorstw zostały przeprowadzone przez Stowarzyszenie LGD Partnerstwo Kaczawskie.

Uczestników spotkania przywitał Wójt Gminy Męcinka Mirosław Brzozowski. Spotkanie rozpoczęła Dyrektor Biura LGD Partnerstwo Kaczawskie, pani Gabriela Męczyńska, prezentacją dotyczącą kryteriów dostępu, a szkolenie poprowadził pan Bartłomiej Raczek z Wrocławia.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.