Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Świętowanie w I Liceum

W końcówce grudnia w budynku I Liceum Ogólnokształcącego im. Księcia Bolka I w Jaworze odczuwało się inną niż zwykle atmosferę.

Fot. materiały prasowe © materiał prasowy

Już od rana rozpoczęły się działania, poprzedzające uroczyste świętowanie Bożego Narodzenia. Klasa I b pod kierunkiem Renaty Aleksiuk dopracowywała występ, a komisja rozstrzygała wynik konkursu na stroik świąteczny. Równo o godzinie 9 klasa I b rozpoczęła występ, w którym pokazano wagę rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Oklaski, które wieńczyły dzieło wskazywały, że młodzież odebrała go  pozytywnie, że jego przesłanie było czytelne i docierające do widowni.

Po zakończeniu spektaklu dyrektor szkoły Mieczysław Michalski ogłosił wyniki konkursu na stroiki świąteczne oraz złożył życzenia świąteczne. Kolejnym etapem była aukcja stroików, z której dochód przeznaczony była na potrzeby samorządu uczniowskiego. Po jej zakończeniu we wszystkich klasach odbyły się spotkania wigilijne.

Należy wspomnieć, że społeczność szkoły nie zapomina o zmarłych nauczycielach, pracownikach i uczniach. We środę, 20 grudnia klasa II b wraz z wychowawczynią Anną Łukaszewską zapaliła znicze na ich grobach.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.