Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Święto Prawdziwka i Śliwki Węgierki w Nowej Wsi Wielkiej [ZAPROSZENIE]

Stowarzyszenie Przyjaciół Nowej Wsi Wielkiej i Nowej Wsi Małej zaprasza na kolejną edycję Święta Prawdziwka i Śliwki Węgierki, które odbędzie się dnia 16 września.

Plakat © Plakat


W programie m.in. Prawdziwkowy Bieg Przełajowy o Puchar Wójta Gminy Paszowice, atrakcje dla młodszych i starszych, występy zespołów ludowych, a także konkurs na potrawę ze śliwek i prawdziwków.

Dla amatorów tańców zagra Zespół "Waldi" - zapraszamy w imieniu organizatorów.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.