Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

Święto Babci i Dziadka w przedszkolu Małego Księcia z Męcinki

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych chwil, są takie dni, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych babć i dziadków.

Fot. materiały prasowe © Materiały prasowe

Dzieci z najmłodszych grup przygotowały przedstawienie, w którym wyraziły swą wielką miłość do babć i dziadków. Na wstępie Wójt Gminy Mirosław Brzozowski powitał przybyłych gości, którym złożył życzenia z okazji ich święta.

Starszaki zachwyciły gości inscenizacją pt. Gwiezdna szkoła oraz wspaniałymi kostiumami zrobionymi przez nauczycieli. Kolędy śpiewali wszyscy, najmłodsi i starsi. Dzieci młodsze urzekły wszystkich spontanicznością i rozbrajająca szczerością w programie, na który złożyły się wiersze i piosenki oraz tańce. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem.

Gromkie brawa trwały długo, a szczęśliwe twarze gości, a szczególnie dziadków były najlepszym podziękowaniem dla dzieci. Na koniec Dyrektor Bogusława Kałużna skierowała słowa uznania dla dzieci oraz wychowawczyń Annie Łękawie i Marcie Babiarz-Reczuch za przygotowanie całego widowiska. Później wszyscy udali się na poczęstunek przygotowany przy współudziale rodziców.

Autor: Marta Babiarz-Reczuch

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.