Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

Świetny start młodzików Kuźni w pierwszej lidze!

Kapitalny początek w rozgrywkach I Ligi Okręgowej notują młodziki jaworskiej Kuźni.

© MRKS Kuźnia

Młodzi piłkarze MRKS-u w trzech rozegranych spotkaniach na wiosnę zgromadzili komplet dziewięciu punktów i są wiceliderem. Jednak o tym, że ustępują pierwszemu Konfeksowi Legnica tak naprawdę decydują detale. Oba zespoły mają po tyle samo punktów, a legniczanie legitymują się nieznacznie lepszym bilansem bramkowym. Ponadto do zgromadzenia tego dorobku zespół z Legnicy potrzebował jednego meczu więcej.

Podopieczni trenera Marcina Dudka z opóźnieniem rozpoczęli ligowe zmagania, bowiem mecz z Pogonią Góra się nie odbył. Pierwszy pojedynek ligowy w 2018 roku jaworzanie rozegrali w Wielki Czwartek, pokonując pewnie 2:1 Orlę Wąsosz, choć zwycięstwo mogło być okazalsze. Następnie młodziki Kuźni wygrywały na wyjeździe - najpierw z Miedzią Legnica 4:2 i w minioną sobotę z Chrobrym Głogów 4:0. Poniżej strzelcy goli i składy z wymienionych spotkań.

29 marca (czwartek), godz. 13:00 - Jawor (Stadion Miejski)
I LOM: Kuźnia Jawor - Orla Wąsosz 2:1 (2:1)
Bramki: Żuraw 4', Bolesta 28' - Dziewic 22'
Kuźnia: Dominik Czyczerski  - Szymon Wojtasiński, Leon Szlęk, Andrzej Bolesta, Piotr Biliński, Borys Mazuryk, Remigiusz Kruppa, Patryk Ruszczak, Jakub Żuraw. Na zmiany wchodzili: Patryk Szlęk, Paweł Dusza, Łukasz Filiks, Patryk Ruszczak

7 kwietnia (sobota), godz. 13:00 - Legnica
I LOM: Miedź Legnica – Kuźnia Jawor 2:4 (1:0)
Bramki dla Kuźni: Kruppa x 3, Czyczerski
Kuźnia: Dominik Czyczerski - Szymon Wojtasiński, Leon Szlęk, Andrzej Bolesta, Piotr Biliński, Borys Mazuryk, Mikołaj Malinowski, Patryk Ruszczak, Jakub Żuraw. Na zmiany wchodzili: Patryk Szlęk, Łukasz Filks, Paweł Dusza, Remigiusz Kruppa

14 kwietnia (sobota), godz. 10:00 - Głogów
I LOM: Chrobry II Głogów - Kuźnia Jawor 0:4 (0:3)
Bramki: Kruppa x 3, Mauzyrk
Kuźnia: Dominik Czyczerski - Szymon Wojtasiński, Leon Szlęk, Łukasz Filiks, Andrzej Bolesta, Borys Mazuryk, Mikołaj Malinowski, Remigiusz Kruppa, Jakub Żuraw. Na zmiany wchodzili: Dawid Brygicki, Jakub Kita

Już w najbliższą niedzielę o godzinie 11:00 czeka nas mecz na szczycie I Ligi Okręgowej Młodzików. W ramach piątej kolejki Kuźnia Jawor podejmie Konfeks Legnica. Trzymajmy kciuki za młodych piłkarzy! Warto dodać, że równolegle w grupie IV II Ligi Okręgowej Młodzików bierze udział druga drużyna Kuźni w tej kategorii wiekowej. Rywalizuje tam z rówieśnikami z Górnika Złotoryja, Unii Rosochata, Wilków Różana, Wilkowianki Wilków i JTS-u Jawor.

Reklama

Komentarze (12)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Robert
Robert24 kwietnia o 15:27
Dalszych sukcesów! !!
Lubię to! 2
Tomasz@ fan
Tomasz@ fan24 kwietnia o 14:53
Gratulacje 👍👍👍
Lubię to! 2
Znawca
Znawca19 kwietnia o 15:43
Kuźnia pracuje z dzieciakami, za to w JTS zamiast szkolić to wolą wypisywać komentarze... Nie ma co się zniżać do niskiego poziomu dyskusji wywołanej przez JTS, bo wtedy wygra on doświadczeniem... Aż żal te wypociny czytać, ale cóż mamy wolność słowa...
Lubię to! 1
1234
123418 kwietnia o 16:08
czytam komentarze po artykułami o dziecięcej piłce nożnej i mam wrażenie, że ktoś tu ma jakieś kompleksy. niech wasza praca będzie waszą wizytówką a nie internetowe przepychanki.
Lubię to! 0
MRKS
MRKS18 kwietnia o 14:51
Kuźnia Pany!
Lubię to! 1
Obserwator
Obserwator18 kwietnia o 09:34
Widzę, że najwięcej bramek strzelają wychowankowie JTS-u, którzy są na wypożyczeniu w Kuźni Jawor. Aż strach pomyśleć, jak Kuźnia Jawor szybko by spadła w tabeli bez zawodników JTS-u :)
Lubię to! 7
kibic
kibicObserwator18 kwietnia o 11:10
Mnie tylko zastanawia jeżeli JTS jest tak dobry, to dlaczego gra ligę niżej niż Kuźnia? I jeżeli JTS tak dobrze szkoli to dlaczego ci chłopcy poszli do tej Kuźni jeżeli jest tam tak źle?
Lubię to! 4
Kibic_Obserwator
Kibic_Obserwatorkibic18 kwietnia o 15:41
Oni nie poszli tylko zostali zwerbowani nieuczciwymi metodami przez jednego trenera. Każdy wie jakiego!
Lubię to! 3
Znawca
Znawcakibic18 kwietnia o 16:38
Sam chya zostales zwerbowany przez JTS do pisania takich głupot... Pomyśl zanim następny raz coś napiszesz, bo te "nieuczciwe Metody" można już potraktować jako pomówienia. Po drugie, gdyby rodzice Tych zawodników nie chcieli, żeby przeszli do Kuźni to by się nie zgodzili, gdyż są ich opiekunami ustawowym. Czyż nie? Po prostu JTS jest zazdrosny i tyle w temacie...
Lubię to! 2
do kibic_obserwator
do kibic_obserwatorkibic18 kwietnia o 16:57
To co piszesz to już zaczyna być groteskowe... "zwerbowani nieuczciwymi metodami"... dobre sobie... Ty czytasz to co piszesz???
Lubię to! 1
Rodzic
Rodzickibic19 kwietnia o 09:04
Ci chłopcy nie poszli do Kuźni tylko zostali przez JTS wypożyczeni!!! Pożyjemy i zobaczymy jak Kuźnia da sobie radę w przyszłym sezonie - już bez kluczowych zawodników w JTS-u hahaha.
Lubię to! 5
Brawo trenerzy JTS
Brawo trenerzy JTS18 kwietnia o 09:28
Widzę, że wychowankowie JTS-u, którzy są na wypożyczeniu, robią dobrą robotę dla drużyny Kuźni Jawor i strzelają najwięcej bramek :) Aż strach pomyśleć, jak szybko Kuźnia spadłaby w tabeli bez ich :)
Lubię to! 3

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.