Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Świetlica w Chełmcu gotowa

„Turkusowa sala” – tak nazwali odnowioną świetlicę wiejską w Chełmcu mieszkańcy tego sołectwa.

© Materiały prasowe / Gmina Męcinka

Dzięki pozyskanej przez samorząd gminy Męcinka dotacji unijnej przeprowadzono remont wnętrza świetlicy, zamontowano centralne ogrzewanie, obiekt wyposażono w nowe oświetlenie, stoły i krzesła oraz meble i urządzenia do kuchni. Budynek zyskał nowy wystrój, w którym widnieją również historyczne fotografie przedstawiające dawny pałac w Chełmcu (obecnie ruiny).

Inwestycja sfinansowana została również ze środków budżetu gminy.

Składam serdeczne podziękowania mieszkańcom sołectwa Chełmiec na czele z radną Ewą Kuc za zaangażowanie i nieocenioną pomoc podczas prac przygotowawczych do inwestycji oraz za pomoc w pracach porządkowych po jej zakończeniu. Wierzę w to, że odnowiona świetlica będzie miejscem integracji mieszkańców oraz realizacji działań rozwijających nie tylko sołectwo Chełmiec, ale całą społeczność gminy Męcinka – mówi wójt M. Brzozowski

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.