Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rok-Stol - stolarstwo

Świąteczna zbiórka żywności

W minione piątek i sobotę w Jaworze przeprowadzona została Świąteczna Zbiórka Żywności, organizowana przez Bank Żywności oraz Zbór Siloah KCHWE, współpracujący z Bankami Żywności od wielu lat.

© materiał prasowy

- W akcji uczestniczyło 40 wolontariuszy i 5 opiekunów. Po raz kolejny mogliśmy liczyć na pomoc ze strony Szkoły Podstawowej nr 2 w Jaworze, co zawdzięczamy pani Marii Błoniarz, która wsparła nas ze szkolnymi wolontariuszami. Jestem bardzo wdzięczna za każde ręce, które przyłożyły się po raz kolejny do dobrego dzieła. Zebraliśmy łącznie 2 668,18 kg żywności. Dzięki ofiarności Ludzi Dobrej Woli żywność wzbogaci stoły wielu rodzin. Akcję przeprowadzaliśmy w sklepach Tesco, Biedronka, Intermarche i Lidlu. Z modlitwą i z poświęceniem przebiegła bardzo sprawnie. Dziękuję za niezawodną pomoc SILOAHowiczom - mówi koordynator Olga Detyna.

 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.