Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

Stypendia artystyczne przyznane

Aleksander Orda i Miłosz Nawara z K Dance Studio otrzymali dzisiaj stypendia artystyczne w wysokości po 1500 zł za szczególne osiągnięcia w dziedzinie kultury oraz promocję gminy Męcinka.

© Materiały prasowe / Gmina Męcinka

Sesja Rady Gminy była dzisiaj doskonałą okazją do wręczenia przez wójta Mirosława Brzozowskiego uczniom stypendiów artystycznych w wysokości po 1500 zł za szczególne osiągnięcia w dziedzinie kultury oraz promocję gminy Męcinka.

Stypendia otrzymali Aleksander Orda oraz Miłosz Nawara. To laureaci ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów tanecznych, a także uczestnicy programu telewizyjnego TVN „Mali Giganci”. Opiekunką i nauczycielką tańca stypendystów jest p. Izabela Kowalska z K Dance Studio.

Gratulacje i wyrazy uznania skierowane zostały także do rodziców nagrodzonych stypendystów.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.