Logo Jawor24h.pl
Reklama
Bank Spółdzielczy w Jaworze
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne z montażem

Strażacy mają nowego komendanta

Zarząd Związku OSP RP Gminy Wądroże Wielkie wybrał 9 września 2019 r. dh Jana Grygorcewicza na funkcję Komendanta Gminnego.

© Gmina Wądroże Wielkie

Serdecznie gratulujemy i życzymy pomyślności w realizacji wszelkich planów oraz pomysłów na rozwój Ochotniczych Straży Pożarnych w Gminie Wądroże Wielkie.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Ja
Ja12 września o 12:58
Szanowni pseudo redaktorzy. Więcej orientacji w temacie. Należy się troszkę doszkolic . To nie strażacy ale druhowie ochotnicy mają nowego.komendanra gminnego OSP A nie strażacy
 strażacy to są zawodowi ratownicy. Prosze wiec nie wprowadzać ludzi w błąd. Strażacy  mają komendanta w Jaworze który to tez sprawuje nadzór operacyjny nad ochodnikami
2 Lubię to: 1
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 1
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.