Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Staże dla uczniów PCKZiU w Hiszpanii

W ramach projektu "Hola Erasmus+ w Hiszpanii!" już 14 kwietnia grupa najlepszych „zawodowców” Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworze wyleci do Andaluzji w Hiszpanii na 4 tygodniowe praktyki zawodowe.

© Plakat

Praktyki zawodowe odbędą się w firmach z branży logistycznej, ekonomicznej oraz mechanicznej. Niewiele później, bowiem na początku maja - kolejna grupa młodzieży uda się do Malagi na praktyki zawodowe w firmach z branży informatycznej, ekonomicznej oraz mechanicznej, tym razem w ramach projektu pn. "Hola POWER w Hiszpanii! II".

W projekcie biorą udział uczniowie klas drugich i trzecich Technikum i ZSZ z PCKZiU. Rekrutacja na wyjazd odbywała się na podstawie klasyfikacji punktowej i wyników oraz osiągnięć w poprzednim roku szkolnym. Podstawą udziału w rekrutacji punktowej był brak ocen niedostatecznych i klasyfikacja ze wszystkich przedmiotów.

Punktowane było zaangażowanie w życie klasy oraz szkoły (udział w konkursach, wyjściach, imprezach, w których uczeń reprezentuje szkołę lub klasę; organizacja akademii, uroczystości, dni otwartych itp.), średnia ocen końcowo-rocznych z przedmiotów zawodowych, a także ocena semestralna z j. angielskiego, zachowanie oraz frekwencja.

Uczniom gratulujemy i życzymy udanych staży!

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.