Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Startuje Liga Typerów Jawor24h

Wraz z rozpoczęciem nowego sezonu Jaworskiej Ligi Halowej startuje druga edycja naszej Ligi Typerów. Dołącz do zabawy i sprawdź się w roli typera jaworskiego futbolu.

Wojciech Smyk. Jeden z nagrodzonych ubiegłego sezonu Ligi Typerów. © jawor24h.pl

Serwis Liga Typerów Jawor24h jest zabawą umożliwiającą typowanie wyników meczów Jaworskiej Ligi Halowej. Typy będą porównywane z rzeczywistymi wynikami meczów i na tej podstawie budowany będzie ranking najlepiej typujących użytkowników.

Podobnie jak w sezonie ubiegłym, tak i tym razem dla najlepszych typerów przewidziano nagrody. Dostaną je najlepsi typerzy każdej kolejki, a najlepszy typer całej ligi otrzyma nagrodę główną. Nagrody wręczane będą podczas rozgrywek Jaworskiej Ligi Halowej.

Sponsorem Ligi Typerów Jawor24h jest firma JAKO.

Zakończenie typowania 1. kolejki JLH przypada na datę rozpoczęcia pierwszego meczu ligi, a więc 3 grudnia o 9:00.

Zostań typerem i walcz o nagrody

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Grego
Grego2 grudnia 2017 o 12:21
Widzieliści gdzieś na mieście tą corwe mango? wisi mi 10 koła i gdzieś się ukrywa. Daję klocka za ujawnienie gdzie się chowa ten śmieć
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.