Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

Starosta przedstawia inwestycje powiatu na terenie poszczególnych gmin w latach 2007-2017

Na zakończenie czerwcowej sesji absolutoryjnej starosta Stanisław Laskowski zaprezentował zestawienie inwestycji zrealizowanych przez Starostwo Powiatowe w Jaworze na terenie poszczególnych gmin w latach 2007-2017.

Reklama

Komentarze (2)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Sylwek
Sylwek3 lipca 2017 o 02:43
Myślę, że to wystąpienie starosty zamyka usta krytykantom.
Lubię to! 1
Pl9
Pl930 czerwca 2017 o 18:43
Bardzo fajna prezentacja,wyraźnie pokazuje jak wygląda współpraca na poziomie powiat- gmina. Bez zbędnego
Lubię to! 3

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.