Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Starosta Jaworski na Jubileuszowym Zgromadzeniu Ogólnym ZPP

W dniach 3 i 4 kwietnia br. w Warszawie odbyło się Jubileuszowe Zgromadzenie Ogólne Związku Powiatów Polskich.

© Materiał prasowy / Starostwo Powiatowe w Jaworze

Pierwszy dzień spotkania zdominowały obrady plenarne, związane z aktualną działalnością ZPP i planami pracy na bieżący rok. W związku z jubileuszem 20-to lecia ZPP, podczas uroczystej Jubileuszowej Gali, nagrodzono laureatów Ogólnopolskiego Rankingu Gmin i Powiatów za rok 2018.

W drugim dniu obrad dyskutowano nt. partnerstwa publiczno - prawnego oraz zapoznano się ze strategią Narodowego Funduszu Zdrowia na lata 2019 - 2023, którą zaprezentował Prezes NFZ. Spotkanie zakończyła wspólna dyskusja nt. bieżących spraw istotnych dla powiatów.

Samorząd Powiatu Jaworskiego reprezentowała Aneta Kucharzyk Starosta Jaworski, która swój udział w obradach podsumowała następująco: "...bardzo się cieszę mogąc ponownie reprezentować Powiat Jaworski na tak szerokim forum, jakim jest Zgromadzenie Ogólne ZPP, szczególnie kiedy uroczyście obchodzony jest jubileusz 20-to lecia tej organizacji.Udział w obradach stanowi dla mnie, jako starosty doskonałą płaszczyznę wymiany doświadczeń z innymi kolegami - samorządowcami, w szczególności z terenu Dolnego Śląska. Wszystkie spotkania i dyskusje panelowe organizowane przez Związek, proponują nowe rozwiązania i pomysły, które można będzie wprowadzać w życie na terenie mojego powiatu, z korzyścią dla jego mieszkańców. Jestem przekonana o tym, że podczas kolejnego jubileuszu ZPP - również i Powiat Jaworski będzie mógł pochwalić się wieloma sukcesami w różnych obszarach jego funkcjonowania”.

Reklama

Komentarze (6)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

co trzeba zmienić
co trzeba zmienić8 kwietnia o 17:13
Powiaty powinny być wyposażowe w takie dochody własne, które zapewniły by im samodzielne finansowanie. 
0 Lubię to: 0
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
🤣
🤣4 kwietnia o 17:49
Wszystko Ok,szkoda tylko ze nowa vice burmistrz czuje się w starostwie jak u siebie 
3 Lubię to: 1
Super: 1
Ha ha: 1
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
serek
serek🤣4 kwietnia o 20:16
nie na kota, to myszy grasują ;)
1 Lubię to: 0
Super: 0
Ha ha: 1
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
myszka agresorka
myszka agresorkaserek9 kwietnia o 13:36
przecież kot jest w starostwie
2 Lubię to: 1
Super: 0
Ha ha: 1
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
Lena
Lena🤣7 kwietnia o 21:20
Haha, a co zazdrościsz?  Dziewczyna pracowała w powiecie bardzo długo i zapewne ma tam wielu przyjaciół, czego na przykład o byłej  wiceburmistrz powiedzieć się nie da. W nosie nie chcieli i w UM też nie, o czymś to świadczy.
6 Lubię to: 6
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
Alice
AliceLena8 kwietnia o 09:03
Racja i nikt tu nie każe pracownikom spisywać notatek służbowych z jej wizyt (z kim i o czym rozmawiała), nikt tu jej nie inwigiluje. Dziewczyna ma prawo tu przychodzić jak każdy, bo to publiczna instytucja. Jest byłym pracownikiem i ma prawo kontaktu ze swoimi dawnymi kolegami i koleżankami. Szkoda, że od razu nie została wice, można było uniknąć wielu nieprzyjemnych spraw. A była wice niech znajdzie sobie jakieś zajęcie, zamiast zasypywać powiatowych urzędników masową produkcją wniosków. Może nowa wice zainteresowała by się, co była wice robi w czasie pracy.
5 Lubię to: 5
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.