Logo Jawor24h.pl
Reklama
Alior Bank Jawor
Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne z montażem
Biedronka rekrutuje pracowników do nowego sklepu w Jaworze przy ul. Słowackiego

Spotkanie z przewoźnikami w Wądrożu Wielkim

Dzisiaj (24 lipca) br. w siedzibie Urzędu Gminy Wądroże Wielkie odbyło się kolejne robocze spotkanie z prywatnymi przewoźnikami.

© Gmina Wądroże Wielkie

Spotkanie odbyło się w celu zapewnienia transportu dla mieszkańców do innych miejscowości, biorąc pod uwagę w szczególności zapewnienie dojazdu uczniów do szkół średnich do Legnicy i Jawora czy osób starszych do przychodni zdrowia.

Omówiono wstępnie propozycję trasy na terenie Gminy Wądroże Wielkie, która spełni oczekiwania mieszkańców.

Jakub Jagiełło
Inspektor ds. inwestycji, zamówień publicznych i promocji gminy

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.