Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Spotkanie z kardiologiem w ramach akcji Październik i listopad miesiącami seniorów w Gminie Męcinka

Rozpoznawanie zawału i wylewu oraz sposoby udzielania pierwszej pomocy to główna tematyka spotkania seniorów z Gminy Męcinka z kardiologiem lek. Markiem Załuskim, które odbyło się 18 października w Męcince.

Fot. materiały prasowe © materiał prasowy

W spotkaniu, które oficjalnie otworzył jego organizator wójt Mirosław Brzozowski, udział wziął również ratownik medyczny Tomasz Wala.

To już kolejne spotkanie, które dla seniorów z Gminy Męcinka oferowane jest w ramach akcji „Październik i listopad miesiącami seniorów w Gminie Męcinka”. Przed nami jeszcze spacer nordic walking, spotkanie z lekarzem na temat cukrzycy, warsztaty wikliniarskie, występy przedszkolaków z Męcinki oraz dancing dla seniorów – na które Wójt Gminy Męcinka już dziś bardzo serdecznie zaprasza. 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.