Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

Spartakiada Rodzin Abstynenckich - zaproszenie

Jaworskie Stowarzyszenie AZYL zaprasza wszystkich chętnych na Spartakiadę Trzeźwości. Wydarzenie odbędzie się na OW Jawornik w niedzielę, 20 sierpnia od godz. 10.

Plakat Fot. Jaworskie Stowarzyszenie AZYL © Azyl

Spartakiada to wydarzenie kierowane do wszystkich, którzy lubią zabawę na trzeźwo. Dla najmłodszych będzie czekała zjeżdżalnia, konkursy i zajęcia plastyczne. Starsi wezmą udział w konkurencjach sportowych. Ok. godz. 16 wystąpi gwiazda wieczoru – Anna Pietrzak znana m. in. z zespołu Partita. Podczas imprezy organizowana będzie loteria fantowa, będzie też możliwość skorzystania z konsultacji z terapeutą. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.