Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

Skorzystał z okazji i ukradł piłę spalinową – policjanci już przedstawili zarzut podejrzanemu

Jaworscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież piły spalinowej.

Zdjęcie ilustracyjne © Zdjęcie ilustracyjne

Zatrzymany wykorzystując nieuwagę pracowników supermarketu ukradł piłę spalinową o wartości 570 złotych. Policjanci po przeanalizowaniu zapisu z monitoringu i dokonanych ustaleń wytypowali i zatrzymali mężczyznę. Za popełnione przestępstwo grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Jaworze 23 sierpnia 2017 roku został powiadomiony o tym, że na terenie jednego z supermarketów sprawca kradzieży wykorzystując nieuwagę pracowników uciekł wraz z towarem na kwotę 570 złotych. Policjanci po przeanalizowaniu zapisu z monitoringu i dokonanych ustaleń wytypowali i zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o kradzież.

Do zatrzymania doszło kilka dni po zdarzeniu. Policjanci zatrzymali mężczyznę, który beztrosko spacerował po jaworskim rynku. Okazał się nim 21-letni mężczyzna, który podczas rozmowy przyznał się do popełnienia tego czynu.

O dalszym losie zatrzymanego 21-latka zdecyduje teraz sąd. Za kradzież może mu grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.
________________________________
W/z Oficer Prasowy KPP w Jaworze
mł. asp. Józef Kolanek
tel. 603 039 942

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.