Logo Jawor24h.pl
Reklama
Bank Spółdzielczy w Jaworze
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne z montażem

Skład gruzu nad Słupem

Ktoś nielegalnie wyrzuca gruz w pobliżu Zalewu Słup - taką informację otrzymaliśmy na naszą skrzynkę e-mail od jednej z naszych czytelniczek.

© Materiały prasowe

Ktoś notorycznie wywozi gruz nad Zalew Słup. Będę wdzięczna za nagłośnienie tej sprawy – napisała do nas Pani Dorota przesyłając zdjęcia.

Gruzu budowlanego jest już naprawdę sporo. Prosimy o kontakt osoby posiadające informacje w tej sprawie. Wiadomości przesyłajcie na adres kontakt@jawor24h.pl.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.