Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Sarsa gwiazdą tegorocznego Święta Chleba i Piernika!

Poznaliśmy pierwszą gwiazdę polskiej sceny muzycznej, która wystąpi podczas tegorocznego Święta Chleba i Piernika w Jaworze.

© ONS

SARSA – pseudonim artystyczny Marty Markiewicz, polskiej piosenkarki, kompozytorki i autorki tekstów.

Pierwsze artystyczne kroki

Urodziła się 13 czerwca 1989 roku, a swoją karierę artystyczną oficjalnie rozpoczęła w roku 2010. Pierwsze kroki na scenie stawiała występując w takich zespołach jak Fluktura czy Sarsa Parilla. Pomimo tego, iż nie była sławna, jej twórczość doceniło wiele organizacji, w tym fundatorzy nagrody Niemen Non Stop. Na większej scenie chciała zaistnieć poprzez występy w programach muzycznych – Must Be the Music. Tylko Muzyka (2011 rok) oraz X Factor (rok 2013).

Wybuch popularności

Jednak momentem przełomowym w karierze Sarsy był rok 2014 i występ w programie The Voice of Poland. Piosenkarka doszła do półfinału piątej edycji, z którego jednak wycofała się z powodów zdrowotnych. Dzięki programowi zyskała popularność, która eksplodowała w 2015 roku. 30 kwietnia pojawił się jej debiutancki singiel “Naucz mnie“. Piosenka okazała się hitem, długo nie schodząc z pierwszych miejsc list przebojów. Zapewniła artystce również wiele nagród, w tym Eska Music Awards 2015 za najlepszą piosenkę.

28 sierpnia 2015 roku premierę miał pierwszy album artystki “Zapomnij mi”, który od razu uplasował się na drugim miejscu najlepiej sprzedających się kompozycji w Polsce.

Reklama

Komentarze (14)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

hahaha
hahaha27 marca o 09:06
Bolków stawia na disco polo. 9 czerwca na dniach Bolkowa zagra After Party można przeczytać na stronie wykonawcy.
Lubię to! 1
hahaha
hahaha26 marca o 13:26
Drugą gwiazdą według strony będzie zespół Bajm w piatek 24 sierpnia http://www.bajm.pl/koncerty
Lubię to! 1
Populyzator
Populyzator7 marca o 08:51
Na pewno publika lepiej bawiła by się przy ZENKU, no i frekwencja na Święcie Chleba i Piernika byłaby dużo wyższa. Może burmistrz się przestraszył, że miejsca na Rynku nie starczy dla wszystkich. Ciekawe jaka będzie druga gwiazdka...przecież każdy dobrze wie przy jakiej muzyce Polacy bawią się najlepiej!
Lubię to! 5
Ziutek
ZiutekPopulyzator7 marca o 19:25
Następny. Może jakiś tam club zenka założycie? 😂
Lubię to! 2
POLOlolo
POLOlolo6 marca o 21:49
Burmistrz się przestraszył, bo jak by Zenek przyjechał do Jawora to by miejsca na rynku brakło dla ludków, ale za to jaka frekwencja by była...no i pieniędzy by zaoszczędził w kasie...trochę.
Lubię to! 5
Ups
Ups6 marca o 17:36
Tragedia.
Lubię to! 4
autor
autor6 marca o 15:16
jaki bur-mistrz taka gwiazda
Lubię to! 7
POLOlolo
POLOlolo6 marca o 13:25
Jakoś inne miasta z regionu się nie wstydzą i ich zapraszają no , ale nie w Jaworze wstyd by był nie...
Lubię to! 9
POLOlolo
POLOlolo6 marca o 13:23
Burmistrz nie mógł zaprosić Zenka albo Boys-ów tylko zawsze jakieś badziewie wezmą...
Lubię to! 17
Falco
FalcoPOLOlolo6 marca o 23:39
Przecież Zenek to bieda.. gość w ogóle nie umie spiewac. To że teraz jest jakiś boom na niego to tylko i wyłącznie wina braku gustu ludzi.. niestety. Takie rzeczy się u nas promuje i tym sie karmi sluchaczy, więc wszyscy lubią to co im rzucą. A teraz będzie najazd obrońców chaltury i siermiężności, że przecież doskonala zabawa i że się nie znam i takie tam... A większości was śmierdzi ust, jesteście grubi, źle ubrani, skarpety do sandalow i niechlujne wąsy i tłuste włosy, ale to promienna nie mam gustu...😉
Lubię to! 4
POLOlolo
POLOloloFalco7 marca o 09:25
Gadasz głupoty. mogę się założyć, że jak idziesz na wesele i grają disco polo to się świetnie bawisz, a propos Zenka to chyba nigdy nie byłeś na jego koncercie, a resztę uwag mogłeś sobie darować, bo wcale nie jest tak jak mówisz albo masz jeszcze smarki pod nosem...
Lubię to! 6
H4T3
H4T3Falco7 marca o 10:27
Pomijam już fakt, że zarówno Zenek jak i Boys to zespoły plagiatujące zespoły disco z Rosji co zostało udowodnione w programie "Gdzieś to już słyszałem" :) To myślę, że lepiej zobaczyć kogoś o kim nawet nie słyszałem niż plagiatorów lat 90"
Lubię to! 3
Falco
FalcoFalco7 marca o 16:33
POLOlolo na wesela chodzę przeciętnie raz w roku więc tam mogę posłuchać disco polo bo chodzi o zabawę z nawalonymi w sztok januszami, ale na koncerty wolę coś ambitniejszego więc jeżdżę tu i tam. Niestety nasze miasto czasem zamówi coś dobrego jak Kult czy Luxtorpeda, ale to rzadko. A disco polo to nawet nie jest sztuka, to jakieś rzemieslnictwo jak to powiedział H4T3 plagiat. No i ta sepsa czy sarsa to na razie żadna gwiazda...
Lubię to! 3
czytelnik
czytelnik6 marca o 09:09
Słabo. Gwiazda jednego przeboju.
Lubię to! 9

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.