Logo Jawor24h.pl
Reklama

Sandra Świętoń: Mamy parcie na pierwszą ligę

Przyszła do Jawora, by wywalczyć awans do pierwszej ligi. Wczoraj zagrała przeciwko swojemu byłemu zespołowi i taryfy ulgowej nie było.

© Paweł Sasiela

- Fajne przeżycie. Szczerze mówiąc byłam zadowolona, że mogłam zobaczyć dziewczyny, z którymi grałam wcześniej. Nie ukrywam, że było trochę przykro ze względu, że byliśmy jedną wielką rodziną przez parę dobrych lat. Ale myślę, że w tym sezonie dobrze wybrałam i cieszę się, że jestem w Olimpii - mówi Sandra Świętoń.

Jaworzanki szybko zrehabilitowały się za zeszłotygodniową porażkę pod Jasną Górą. 

- Postawiłyśmy wszystko na jedną kartę z tego względu, że tydzień temu przegrałyśmy mecz w Częstochowie. W szatni postanowiłyśmy, że dzisiaj, jako gospodarz, musimy rozegrać bardzo dobre spotkanie. Byłyśmy przygotowane psychicznie i fizycznie. Mecz dobrze się dla nas potoczył i skończyło się na szybkim 3:0 - dodaje Świętoń.

Olimpijki w tym sezonie nie ukrywają wysokich aspiracji. 

- Myślę, że szykuje się bardzo dobry sezon. Mamy naprawdę bardzo dobrą ekipę. Zgrywamy się ze sobą coraz szybciej. Oczywiście cele są jednoznaczne. Mamy parcie na pierwszą ligę i na pewno w  tym sezonie tego nie odpuścimy - kończy Sandra Świętoń. 

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

stefan
stefan21 października 2018 o 22:00
Sandra spoko wzmocnienie, kto wymyślił rezerwową rozgrywającą miał dużą fantazję
0 Lubię to: 0
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.