Gaździcki Tomasz - kandydat do Rady Miejskiej w Jaworze
Baseny ogrodowe, materace i akcesoria - sklep NajlepszeBaseny.pl

Saller LHGM: Podsumowanie II kolejki

Po dwch kolejkach ju tylko trzy druyny maj na koncie komplet zwycistw.

Liderem pozostaa druyna Galcticos, która pokonaa vice ldiera po pierwszej kolejce Game Over 7:3. Cztery gole w tym spotkaniu strzeli Marcin Bagiski, dziki czemu umocni si na prowadzeniu w klasyfikacji strzelców. Kompletem punktów po dwóch kolejkach mog si pochwali jeszcze Kelnerzy i Pas-Kul Mciwojów. Jednak jedni i drudzy mieli trudne przeprawy. Kelnerzy do przerwy przegrywali z Orzekami 0:1 po trafieniu Nikodema. Na pocztku drugiej czci gry Serweciski i Sabay wyprowadzili obroców tytuu na prowadzenie, ale odpowied Orzeków bya byskawiczna. Dominika Szczepaskiego pokonali Garus oraz Angrot i mielimy 2:3. O zwycistwie Kelnerów zadecydowaa nadmierna ilos przewinie ekipy "Orzeków", która skutkowaa rzutami karnymi. Jedenastki na bramki zamienili Serweciski i na dwie minuty przed kocem Czaja. Jak dotychczas by to zdecydowanie najlepszy mecz w tej edycji. Pas-Kul z kolei ogra Inter Marcinowice. Pierwsza poowa staa na wyrównanym poziomie. Pas-Kul szybko obj prowadzenie, ale Inter odpowiedzia po okoo piciu minutach bramk Winiewskiego. Druga poowa naleaa ju do Pas-Kulu, który przewaa, strzeli trzy gole i wygra cay mecz 4:1.

Pierwsze zwycistwa odnieli Incognito, Oldboye i Rodo Granowice. Incognito nie bez problemów pokonali Na Cyku, którzy mecz rozpoczli z duym animsuzem i szybko objli prowadzenie po bramce Dawida Zieliskiego. Incognito przez ca pierwsz poow szukao recepty na pokonaie Dawida Dubiskiego. Udao to im si tu przed przerw. Wyrówna Karliski, a na prowadzenie Incognito wyprowadzi Arkadiusz Kaczmarski. Drug cz gry, podobnie jak pierwsz, z duym animuszem rozpoczli Na Cyku. Wyrówna Radosaw Derda, a ponownie na prowadzenie Na Cyku wyprowadzi Zieliski. Póniej jednak Na Cyku chyba nie wytrzymao trudów meczów. Incognito zepchno przeciwnika do obrony i skutecznie go punktowao, szeciokrotnie pokonujc Dubiskiego i wygrywajc cae spotkanie 9:3. Oldboye pokonali po zacitym meczu Juwi Granowice 5:3 (2:1), natomiast inny team z Granowic - Rodo wygrao z Uczniami i Absowlentami 11:4. Uczniwoie starali si dotrzymywa kroku faworytowi, czego jest wynikiem po pierwszej poowie - 4:2. Ponadto Uczniowie mieli dwa razy duego pecha, gdy Hubert Pocarz dwukrotnie trafia w supek. Po przerwie worek z golami dla Roda si rozwiza.

Oldboy - Juwi Granowice 5:3 (2:1)
Gole dla Oldboy: Mirosaw Mac 2, Pawe Bochenek, Dariusz Stefaniak, Krzysztof Kuli
Gole dla Juwi: Grzegorz Piskado, Marcin Mazur, Konrad Cencelewicz
Faule: 2:3 (0:1)

Rodo Granowice - Uczniowie i Absolwenci 11:4 (4:2)
Gole dla Roda: Piotr Pietruszkiewicz 3, Wiktor Stec 2, Patryk Kolber 2, Bartosz Krasecki, Pawe Pietruszkiewicz, Pawe Podmoky, Maciej Szaga (sam.)
Gole dla Uczniów i Absolwentów: Maciej Szaga 2, Damian Buczek, Sylwster Rus
Faule: 3:8 (1:4)

Galacticos - Game Over 7:3 (3:1)
Gole dla Galacticos: Marcin Bagiski 4, Patryk Patka 2, Kamil Fiedziuk
Gole dla Game Over: Kamil Szymonowicz 2, Dawid Zirberminc
Faule: 4:5 (4:2)

Pas-Kul Mciwojów - Inter Marcinowice 4:1 (1:1)
Gole dla Pas-Kul: Krzysztof Radomski 2, Tomasz Horodecki, Jakub wis
Gol dla Interu: Przemysaw Winiewski
óta kartka: Dominik Jach (Inter Marcinowice)
Faule: 2:2 (0:1)

Incognito - Na Cyku 9:3 (2:1)
Gole dla Incognito: Daniel Gówka 2, Mariusz Suchecki 2, Marcin Karliski 2, Arkadiusz Kaczmarski, Krzysztof Kowalczyk, Kamil Kowalczyk
Gole dla Na Cyku: Dawid Zieliski 2, Radosaw Derda
óte kartki: Dawid Dubiski, Rafa Stach (Na Cyku)
Faule: 1:2 (1:1)

Kelnerzy - Orzeki 4:3 (0:1)
Gole dla Kelnerów: Tomasz Serweciski 2, Wojciech Sabat, Dariusz Czaja
Gole dla Orzeków: Pawe Nikodem, Piotr Garus, Sebastian Angrot
óte kartki: Dominik Szczepaski (Kelnerzy) oraz Piotr Garus, Adam Frczek, Sebastian Angrot (Orzeki)
Faule: 5:8 (4:6)

"Pitka" kolejki: Patryk Borek (Orzeki) - Daniel Gówka (Incognito), Bronisaw Szymonowicz (Oldboy), Karol Nikodem (Orzeki), Marcin Bagiski (Galacticos)