Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Ruszyła budowa sieci wodociągowej w Stanisławowie

Dzięki sprzyjającej pogodzie od lutego mieszkańcy Stanisławowa mogą obserwować intensywne prace przy budowie wodociągu prowadzone przez firmę Inkobud ze Złotoryi.

© Materiały prasowe / Gmina Męcinka

Rozpoczęła się budowa sieci wodociągowej wraz z przyłączami w miejscowości Stanisławów.

Głównym celem wodociągowania gminy, które od kilku lat stało się priorytetem pośród prowadzonych inwestycji, jest przede wszystkim stworzenie godnych warunków do życia, o co od dawna zabiegali mieszkańcy.

Wartość prac to ponad 1 mln zł.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.