Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

Ruszamy z budową chodnika w Chełmcu – realizacja blisko milionowej inwestycji rozpoczęta

Gmina Męcinka rozpoczyna realizację kolejnej inwestycji, której celem jest poprawa warunków życia oraz bezpieczeństwa mieszkańców.

Chodnik Chełmiec © Materiały prasowe / Gmina Męcinka

W Chełmcu przy drodze wojewódzkiej powstanie prawie kilometr nowego chodnika. W dniu 14 marca 2018r. Wójt Gminy Męcinka przekazał wykonawcy robót tj. Przedsiębiorstwu Usługowo – Transportowemu „Źrubek” plac budowy.

Na realizację blisko milionowej inwestycji Gmina Męcinka pozyskała ponad pół miliona dotacji z budżetu Województwa Dolnośląskiego. 

Niebawem ruszy również remont świetlicy wiejskiej w Chełmcu. W celu poinformowania mieszkańców o zakresach inwestycji, chwilowych utrudnieniach oraz harmonogramie prac w najbliższym czasie zorganizowane zostanie zebranie wiejskie. O terminie i godzinie spotkania poinformujemy poprzez ogłoszenia na tablicach sołeckich oraz na stronie internetowej gminy – informuje wójt M. Brzozowski.

Reklama

Komentarze (3)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

kropka
kropka17 marca o 15:58
Ponad 70 lat po II w.św. czas na chodniki we wszystkich w wioskach - na początek z jednej strony. Ale na drugą stronę juz nie będzie pieniędzy
Lubię to! 0
plastus
plastus16 marca o 19:10
milion za kilometr chodnika? czy jakis znawca wypowie sie czy to malo, czy duzo?
Lubię to! 0
solo
soloplastus21 marca o 16:44
Jeżeli pod chodnikiem jest kanalizacja dla instalacji teletechnicznych, kanalizacja deszczowa, oświetlenie, ławki, trawniki i pasy zielenie to tak.
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.