Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Rusza kolejna milionowa inwestycja w gminie Wądroże Wielkie

W dniu 17.lipca br. w siedzibie Urzędu Gminy Wądroże Wielkie nastąpiło uroczyste podpisanie umowy na budowę kanalizacji w Budziszowie Wielkim.

Fot. Gmina Wądroże Wlk. © Gmina Wądroże Wielkie

W dniu 17.07.2017 r., w siedzibie Urzędu Gminy Wądroże Wielkie nastąpiło uroczyste podpisanie umowy na budowę kanalizacji w Budziszowie Wielkim  z wykonawcą Konsorcjum firm: Lider: Przedsiębiorstwo Budowy Pieców Przemysłowych „PIEC-BUD” Przedsiębiorstwo Budownictwa Specjalistycznego i Melioracji  oraz Partnera  Przedsiębiorstwo Budownictwa Specjalistycznego i Melioracji w Legnicy.

Wartość zadania to kwota 4 390 234,95 zł. Gmina pozyskała dofinansowanie projektu z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 w wysokości  3,2 mln zł.

Reklama

Komentarze (2)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

borus
borus15 października 2017 o 20:39
Gmina powinna zabiegać o rewitalizację - przywrócenie linii kolejowej Jawor - Malczyce. To będzie skomunikowanie ze Strefą Ekonomiczną przy Jaworze - przy S3 . Gmina przy tym będzie miała swój udział. Niestety zostanie odcięta od A4 - likwidacja zjazdu.Linia kolejowa przyciąga inwestorów.
Lubię to! 0
borus
borusborus20 października 2017 o 09:26
Tak bo nie będzie zjazdu na A4

http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/3638368,wielka-przebudowa-autostrady-a4-beda-trzy-pasy-zniknie-8-wezlow-mapa,id,t.html
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.