Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Rusza II edycja Ligi Halowej „Saller” Młody Oldboy

Zawody odbywać się będą na sali sportowej przy szkole w Marcinowicach. Liga startuje pod koniec listopada, kiedy zakończą się rozgrywki piłkarskie na szczeblu OZPN, czyli A-Klasy i B-Klasy.

Fot. materiały prasowe © materiał prasowy

Forma rozgrywek będzie uzależniona od liczby zgłoszonych drużyn. Jeżeli zespołów będzie 6 lub więcej, rozgrywki odbywać się będą systemem jeden mecz co tydzień 2x20min. Gdy drużyn będzie mniej niż 6, tak jak było w zeszłym roku, to co dwa tygodnie w sobotnie popołudnie będzie rozegrywany turniej systemem każdy z każdym 2x10min.

Do turnieju mogą się zgłosić ekipy złożone z zawodników urodzonych w 1983 r. i starszych, jeden zawodnik może być młodszy od pozostałych kolegów. Wpisowe wynosi 320 zł.

Do ligi zgłosiły się już 4 drużyny które brały udział w zeszłym roku: Oldboy Jawor - zwycięzca zeszłorocznych rozgrywek, Oldboy Snowidza, Oldboy JTS Jawor - drużyna złożona z trenerów i rodziców młodych piłkarzy grających w JTS Jawor oraz sympatyków klubu, a także Grupa 2008.

Zapraszamy wszystkie chętne drużyn do wzięcia udziału w zawodach. Zapisy i wszystkie informacje można uzyskać pod nr. telefonu: 600 448 565 i 724 336 810.

Reklama

Komentarze (5)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

piłkarz niedzielny
piłkarz niedzielny15 listopada 2017 o 11:54
Będzie w tym roku Jaworska Liga Halowa? Mamy już połowę listopada a informacji brak.
Lubię to! 0
Miodek
Miodek7 listopada 2017 o 15:49
heh "Młody Oldboy" przetłumaczcie to na polski i zastanówcie się :-) ale humorystycznie jest ok
Lubię to! 1
odpowiedz2
odpowiedz27 listopada 2017 o 12:34
Do zagadki: 1 zawodnik młodszy tzn. z rocznika 1983 i młodszy!
Lubię to! 1
zagadka?
zagadka?7 listopada 2017 o 08:26
Zagadka: "Do turnieju mogą się zgłosić ekipy złożone z zawodników urodzonych w 1983 r. i starszych, jeden zawodnik może być młodszy od pozostałych kolegów." Ile lat ma najstarszy zawodnik?
Lubię to! 1
odpowiedź
odpowiedźzagadka?7 listopada 2017 o 12:15
tyle ile ma
Lubię to! 1

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.