Logo Jawor24h.pl
Reklama

Rozwój infrastruktury nad zbiornikiem wodnym w Mściwojowie

W dniu 10 września 2018 r. w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego została podpisana umowa o dofinansowanie projektu pn. „Rozwój infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej nad zbiornikiem wodnym „Mściwojów”.

© Gmina Mściwojów

Beneficjentem przyznanej pomocy jest Stowarzyszenie Ekomuzeum Wsi Dolnośląskiej w Mściwojowie, które podjęło chęć współdziałania wraz z Gminą Mściwojów w kierunku rozwoju tej wyjątkowej części naszej gminy, jaką jest zbiornik wodny i jego otoczenie.

Pozyskane dofinansowanie w kwocie 70 tys. zł przeznaczone zostanie na wykonanie elementów infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej, w tym m.in.: budowę drewnianej kładki spacerowej, utworzenie tzw. tarasu wypoczynkowego, wyposażenie terenu  w betonowe leżaki plenerowe.

Realizacja projektu już w roku 2019.

Reklama

Komentarze (14)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

popo
popo9 października o 17:44
obietnice przedwyborcze
Lubię to! 0
julka
julkapopo15 października o 14:46
tutaj są działania, a nie obietnice - można sprawdzić sobie listę wygranych inwestycji na stronie stowarzyszenia partnerstwa kaczawskiego, widziałam osobiście
Lubię to! 4
kropka
kropka5 października o 17:23
Brawo - wkrótce dojazd do S3 i turyści przyjadą nad zbiornik. Przygotować teren pod namioty, parkingi dla samochodów i samochody kempingowe. Okazja na sezon letni. Jesienią przyjadą wędkarze.
Lubię to! 6
Krytyk
Krytyk 5 października o 16:12
Super tam dalej róbcie jak zawsze gmina do torów a za torami tylko podadki maja placic
Lubię to! 0
Ewa
EwaKrytyk 5 października o 19:16
I jeszcze filię lotniska Modlin dla vipówj.
Lubię to! 1
Myślenie
Myślenie Krytyk 15 października o 20:46
Ktoś tu zazdrości scalenia. Na szczęście mamy takiego wójta,który potrafi wykorzystać każda okazje żeby zdobyć kase i zrobić coś dla swojej gminy.
Lubię to! 3
ola
ola5 października o 14:34
Nieustające pasmo sukcesów, bravo!!!! oby tak dalej - działajcie i wygrajcie wybory dla dobra gminy, panie Wójcie!
Lubię to! 12
Nauka
Nauka5 października o 10:31
Mozna? Można! Niech się burmistrz Jawora uczy.
Lubię to! 12
natka
natkaNauka5 października o 20:29
burmistrz Jawora robi sobie fotki przy cudzych inwestycjach, Jawor potrzebuje dobrego gospodarza
Lubię to! 6
burelot
burelotnatka6 października o 13:20
Niech sobie kupi na giełdzie
Lubię to! 0
zazdro
zazdro5 października o 09:51
no proszę, a w Jaworze zero projektów na zbiornik Jawornik, Jawor pilnie potrzebuje dobrego gospodarza, dość już tego PR
Lubię to! 9
Długi
Długizazdro5 października o 12:39
Projekt mogą stworzyć, ale to trzeba pozyskać środki zewnętrzne, a tych burmistrz nie pozyskuje, tylko nas zadłuża.
Lubię to! 8
montaż finansowy
montaż finansowyDługi5 października o 17:44
no basen ma zostać wyremontowany na kredyt, który będziemy spłacać latami bez zewnętrznego wsparcia finansowego-100%środki własne, inne gminy pozyskują na infrastrukturę sportową środki zewnętrzne
Lubię to! 5
zazdro
zazdroDługi5 października o 20:31
no przecież o tym mówię, że zero projektów o pozyskanie środków zewnętrznych na Jawornik, basen, tylko zadłużanie gminy a realizacji i tak nie widać przez 4 lata
Lubię to! 4

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.