Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Rodzinny festyn w Mściwojowie - zaproszenie

W dniu 10 września od godz. 14:30 w mściwojowskim parku odbędzie się rodzinny festyn dla mieszkańców gminy: Żyjesz dla siebie - dbaj o zdrowie.

Plakat © Plakat

W programie przewidzianych jest wiele atrakcji, m.in. I bieg przełajowy "Spontan Race", zabawy i konkursy dla dzieci, występ kabaretu "Żmije" oraz zabawa taneczna.

Szczegóły na plakacie

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.