Logo Jawor24h.pl
Reklama
Alior Bank Jawor
Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne z montażem
Biedronka rekrutuje pracowników do nowego sklepu w Jaworze przy ul. Słowackiego

Rodzinny Dom Pomocy dla Osób Starszych w Bielanach

W Bielanach od ponad roku funkcjonuje Rodzinny Dom Pomocy dla Osób Starszych.

© Gmina Wądroże Wielkie

Jest to pierwsza tego typu placówka nie tylko na terenie Gminy Wądroże Wielkie ale również na obszarze Dolnego Śląska.

Właścicielką domu jest Pani Joanna Orkisz, Dom powstał na bazie przepisów ustawy o pomocy społecznej, które umożliwiają tworzenie rodzinnych domów, jako alternatywy dla domów pomocy społecznej. Wychodząc naprzeciw wzrastającemu zapotrzebowaniu na organizowanie całodobowych usług opiekuńczych dla osób w podeszłym wieku.

Dom utworzono z myślą o osobach, które z racji wieku, choroby, czy samotności po prostu, nie chcą mieszkać same, ale też pragną przebywać w rodzinnej atmosferze, wśród niewielu współmieszkańców, sprzyja temu kameralny charakter i przytulność domu. Pani Joanna stworzyła bardzo dobre warunki bytowe dla mieszkańców, by szczęśliwie i godnie mogli spędzić jesień życia tak aby nie nie była ona smutna ani samotna.

Zapraszamy do kontaktu:
Rodzinny Dom Pomocy Społecznej dla osób starszych w Bielanach
Bielany 17A
Właściciel Joanna Orkisz
Tel do kontaktu 697842468
email: asia.orkisz@icloud.com

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.