Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Remont świetlicy w Zębowicach

W sierpniu br. wójt Sebastian Oszczęda podpisał umowę z dyrektorami Urzędu Marszałkowskiego na dofinansowanie remontu świetlicy w Zębowicach.

Fot. UG Paszowice © UG Paszowice

Koszt całkowity to ponad 81 tysięcy zł. Gmina Paszowice i Urząd Marszałkowski pokrywają koszty po połowie. Firma USŁUGI BUDOWLANE MARCIN TOMIAK przejęła już teren budowy i jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to w listopadzie powinna zakończyć sanitariaty, zamontować stolarkę drzwiową i pomalować remontowane pomieszczenia.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

1
123 września 2017 o 17:53
czy bedzie można potańczyć na świetlicy , jak za dawnych lat bywało ???
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.