Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Remont Kościoła w Grobli

Z inicjatywy ks. Marka Kruka oraz sołtysa Grobli Piotra Fartuszyńskiego firma budowlana pod nadzorem konserwatorskim wykonuje roboty dekarskie i tynkarskie w kościele p.w. św. Anny w Grobli.

Fot. materiały prasowe © materiał prasowy

3 października wójt Sebastian Oszczęda zapoznał się z przebiegiem prac. Jak poinformował kierownik budowy zadanie obejmuje odnowienie elewacji i drzwi, wymianę krat oraz odrestaurowanie kamienne elementów przy portalu wejściowym.

Remont odbywa się dzięki dotacji przekazanej z KGHM Polska Miedź i ze środków Parafii Kwietniki. Jak poinformował uczestniczący w spotkaniu Piotr Fartuszyński, społeczność Grobli przeprowadzi różnorodne akcje, które powiększą fundusz remontowy świątyni.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.